MŰVEZETŐ

Állásajánlat nyomtatása

Főbb feladatok

  • a társaságnál végzett ipari feladatok szervezése, irányítása, szakmai tevékenységek összehangolása,
  • hegesztő, lakatos, villanyszerelő, motorszerelő, esztergályos, asztalos és vízvezetékszerelő szakterületek irányítása,
  • az épületeken és a vízi járműveken végzett javítási, fenntartási tevékenység koordinálása,
  • napi munkafeladatok kiosztása és ellenőrzése,
  • a kivitelezés során a minőségi követelmények betartása,
  • hibaelhárítási feladatok megszervezése,
  • tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • műszaki középfokú végzettség
  • 5 éves szakmai gyakorlat hasonló szakterületen
  • magas fokú precizitás, önállóság, problémamegoldás
  • min. 1 éves gyakorlat kisebb létszámú szakmai csoport irányításában
  • B kategóriás jogosítvány
  • számítógép készség szintű használata, (Excel, Outlook) programok ismerete

Munkavégzés helye

Siófok, illetve Balaton északi-déli part

Jelentkezési határidő:

2019. október 31-ig