SÓLYAMESTER

Állásajánlat nyomtatása

A Balatoni Hajózási Zrt műszaki csapatába sólyamestert keresünk

Főbb feladatok

  • Központi telepen lévő nagyhajó kihúzó sólya előírásainak megfelelően történő üzemeltetése
  • Sólyatéri raktárkészlet kezelése
  • Emelő berendezések, csörlők, emelő-kihúzó kötelek, sólyapálya karbantartása
  • Sólyatérre vezényelt munkavállalók irányítása
  • Hajó kihúzás, hajótest biztonságos aláépítésének szakszerű elvégzése, tisztítása, karbantartása, vízre eresztése
  • Daruzási-szállítási feladatban való részvétel
  • A siófoki telephelyen veszteglő úszó egységek ellenőrzése, fenékvíz periodikus eltávolítása
  • Sólyatéri sűrített levegő termelő rendszer üzemeltetése, kezelése
  • Porleválasztók homokszóró berendezés kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • középfokú műszaki végzettség
  • hajó szerkezeti alapismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • hajózásban szerzett tapasztalat
  • hajó karbantartásban javításban szerzett tapasztalat
  • sólyatéri munkában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Siófoki központ

Jelentkezési határidő

2019. szeptember 15.